Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

Київ  •  УНН

26 вересня 2021, 06:55  •  40409 перегляди

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Британський боксер Ентоні Джошуа заявив, що "повернеться" після втрати титулу чемпіона світу в суперважкій вазі у бою з українцем Олександром Усиком, пише УНН з посиланням на BBC.

Джошуа сказав, що "не бачив в дев'ятому раунді" після травми ока, отриманої в суботньому 12-раундовому поєдинку з українцем на стадіоні "Тоттенхем Хотспур". Його промоутер Едді Хірн припустив, що його боєць міг зламати очну ямку.

Цитата:

"Я не можу відступити і дутися - це трата часу", - сказав 31-річний Джошуа.

На запитання після бою про те, що пішло не так, переможений британець зазначив: "Я нічого не бачив в дев'ятому раунді, насправді нічого не бачив". "Це був хороший досвід, тому що у важкій ситуації вам просто потрібно навчитися контролювати себе, залишатися в курсі подій, а коли я почав нічого не бачити - це вперше сталося під час бою", - сказав Джошуа.

Хірн сказав, що Джошуа потрібні будуть "фундаментальні зміни", щоб повернути собі титули WBA, WBO і IBF, які він втратив в бою.

У контракті британця з Усиком є ​​пункт про матч-реванш, і пізніше він підтвердив, що скористається ним.

Джошуа додав: "Коли я йшов назад через тунель, я просто сказав собі: "Я готовий повернутися в спортзал, я готовий просто попрацювати".

"Сьогодні був відмінний урок. Я знаю, що ми можемо дивитися на це з негативної точки зору, але для себе я повинен прийняти це як відмінний урок... Я ніколи не дивлюся на противника. Я просто дивлюся на себе і розумію, де я помилився. Так що справа не стільки в тому, що він зробив, а в тих можливостях, які я йому дав. Це не стільки він. Я просто збираюся повернутися і подивитися на себе і виправити свої помилки", - зазначив британський боксер.

"Я - тварина іншого типу... Я не збираюся йти додому і плакати через це, тому що це війна. Це довгий процес. Це не просто один бій і все... Я збираюся повернутися, щоб подивитися, як я можу стати краще. Відразу ж, я вже подивився бій і подумав: "Я міг би краще", - вказав Джошуа.

Що було раніше 

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі українець Олександр Усик провів поєдинок із британцем Ентоні Джошуа. Усик переміг Джошуа та став новим чемпіоном світу у суперважкій вазі.

Новоспечений чемпіон світу у суперважах за версіями WBA, IBF, WBO і IBO – Олександр Усик дав одразу коментар у ринзі після перемоги над Ентоні Джошуа, сказавши: "Ви побачили не найкращого Усика. Я можу бути краще".

Новини по темi
Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

26 вересня 2021, 06:55  •  40409 перегляди
Синоптики попереджають про сильні пориви вітру: яким регіонам очікувати негоду

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру: яким регіонам очікувати негоду

26 вересня 2021, 06:06  •  16983 перегляди
NASA у понеділок запускає найпотужніший супутник у серії Landsat

NASA у понеділок запускає найпотужніший супутник у серії Landsat

26 вересня 2021, 06:05  •  38819 перегляди
У Швейцарії сьогодні проходить референдум на дозвіл одностатевих шлюбів

У Швейцарії сьогодні проходить референдум на дозвіл одностатевих шлюбів

26 вересня 2021, 05:42  •  15354 перегляди
Австралійський велосипедист проїхав 150 км і відтворив обкладинку альбому групи Nirvana

Австралійський велосипедист проїхав 150 км і відтворив обкладинку альбому групи Nirvana

26 вересня 2021, 05:35  •  22325 перегляди
В Індії оголосили евакуацію через наближення циклону "Гулаб"

В Індії оголосили евакуацію через наближення циклону "Гулаб"

26 вересня 2021, 05:21  •  22815 перегляди
Засуджений за геноцид у Руанді колишній полковник помер у в'язниці

Засуджений за геноцид у Руанді колишній полковник помер у в'язниці

26 вересня 2021, 05:19  •  21106 перегляди
Очікуване потепління: сьогодні вдень до 23° тепла

Очікуване потепління: сьогодні вдень до 23° тепла

26 вересня 2021, 05:04  •  15903 перегляди
В Україні за добу зробили понад 60 тис. щеплень від COVID-19

В Україні за добу зробили понад 60 тис. щеплень від COVID-19

26 вересня 2021, 04:44  •  13330 перегляди
У столичному хостелі вночі сталась пожежа, є загиблий

У столичному хостелі вночі сталась пожежа, є загиблий

26 вересня 2021, 04:42  •  28748 перегляди

Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

Британський боксер Ентоні Джошуа заявив, що "повернеться" після втрати титулу чемпіона світу в суперважкій вазі у бою з українцем Олександром Усиком, пише УНН з посиланням на BBC.

Спорт • 26 вересня 2021, 06:55  •  40409 перегляди
Джошуа прокоментував поразку у бою з Усиком: хоче реваншу

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру: яким регіонам очікувати негоду

За даними Укргідрометцентру, 26 вересня у східних та деяких південних областях очікуються пориви вітру 15-20 м/с, інформує УНН.

Суспільство • 26 вересня 2021, 06:06  •  16983 перегляди
Синоптики попереджають про сильні пориви вітру: яким регіонам очікувати негоду

NASA у понеділок запускає найпотужніший супутник у серії Landsat

Національне агентство з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) планує запуск ракети Atlas V зі своїм новітнім супутником Landsat 9 з космічної бази Ванденберг (Каліфорнія) у понеділок, 27 вересня. Про це йдеться в повідомленні на сайті агентства, пише УНН.

Новини Світу • 26 вересня 2021, 06:05  •  38819 перегляди
NASA у понеділок запускає найпотужніший супутник у серії Landsat

У Швейцарії сьогодні проходить референдум на дозвіл одностатевих шлюбів

Виборці в Швейцарії, одній з останніх західноєвропейських країн, яка все ще забороняє одностатеві шлюби, вирішать на референдумі в неділю, чи дозволяти одностатевим парам одружуватися і всиновлювати дітей. Про це пише УНН з посиланням на агенство dpa та DW.

Новини Світу • 26 вересня 2021, 05:42  •  15354 перегляди
У Швейцарії сьогодні проходить референдум на дозвіл одностатевих шлюбів

Австралійський велосипедист проїхав 150 км і відтворив обкладинку альбому групи Nirvana

Велосипедист з Австралії Піт Стоукс проїхав близько 150 км, відтворивши на карті обриси знаменитої обкладинки альбому Nevermind групи Nirvana, пише УНН з посиланням на The Guardian.

Новини Світу • 26 вересня 2021, 05:35  •  22325 перегляди
Австралійський велосипедист проїхав 150 км і відтворив обкладинку альбому групи Nirvana

В Індії оголосили евакуацію через наближення циклону "Гулаб"

Шторм, спровокований циклоном "Гулаб", обрушиться сьогодні на східне узбережжя Індії, де вже оголосили евакуацію місцевого населення. Про це інформує УНН з посиланням на NDTV.

Новини Світу • 26 вересня 2021, 05:21  •  22815 перегляди
В Індії оголосили евакуацію через наближення циклону "Гулаб"

Засуджений за геноцид у Руанді колишній полковник помер у в'язниці

Колишній полковник руандійської армії Теонесте Багосора, засуджений за участь у масовому вбивстві близько 800 тисяч осіб під час геноциду 1994 року, помер в Малі, де перебував у в'язниці. Це BBC підтвердив його син, повідомляє УНН.

Новини Світу • 26 вересня 2021, 05:19  •  21106 перегляди
Засуджений за геноцид у Руанді колишній полковник помер у в'язниці

Очікуване потепління: сьогодні вдень до 23° тепла

Сьогодні по Україні очікується погода майже без дощів, але місцями буде вітряно. Удень повітря прогріється до 23 градусів тепла. Про це УНН повідомили в Укргідрометцентрі.

Суспільство • 26 вересня 2021, 05:04  •  15903 перегляди
Очікуване потепління: сьогодні вдень до 23° тепла

В Україні за добу зробили понад 60 тис. щеплень від COVID-19

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 6 759 691 людину, з них отримали одну дозу — 6 759 689 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози — 5 443 521 людей (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 12 203 210 щеплень. Про це повідомили у МОЗ України, передає УНН.

COVID-19 • 26 вересня 2021, 04:44  •  13330 перегляди
В Україні за добу зробили понад 60 тис. щеплень від COVID-19

У столичному хостелі вночі сталась пожежа, є загиблий

В ніч на 26 вересня, внаслідок пожежі у хостелі в Святошинському районі Києва, загинула людина. Про це повідомили у пресцентрі ДСНС, передає УНН.

Суспільство • 26 вересня 2021, 04:42  •  28748 перегляди
У столичному хостелі вночі сталась пожежа, є загиблий