Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
43695

Саакашвілі, який раніше оголосив голодування, погодився на допуск до нього групи лікарів

Саакашвілі, який раніше оголосив голодування, погодився на допуск до нього групи лікарів

Міхеіл Саакашвілі

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Ув'язнений у Грузії експрезидент країни Міхеіл Саакашвілі згоден на допуск групи лікарів, сформованої з ініціативи міністерства юстиції країни. Про це заявив його особистий лікар Ніколоз Кипшидзе напередодні після того, як відвідав політика в пенітенціарній установі, пише УНН з посиланням на "Ехо Кавказа".

Цитата:

"Я розмовляв з президентом, і він згоден на консиліум, згоден на тести, згоден на ліки", - сказав Кипшидзе.

Лікар, який, як пише видання, не бачив Саакашвілі протягом п'яти днів, говорить, що стан експрезидента "перевершив його сподівання": "Я очікував побачити щось гірше, ніж те, що я бачив, коли зустрічався з ним востаннє. Як видно, у нього сильний організм... Те погане, чого я очікував, такого стану немає".

Кипшидзе додав, що наразі необхідності переведення Саакашвілі в лікарню немає. Проте, на його думку, "такий момент обов'язково настане", оскільки експрезидент вживає тільки чай і воду.

Доповнення

Саакашвілі, затриманий в Грузії 1 жовтня, відмовляється від їжі на знак протесту. На десятий день голодування адвокати заявили про погіршення стану ув'язненого. У відповідь МОЗ країни скликало групу лікарів, яка повинна зайнятися моніторингом здоров'я експрезидента.

15 жовтня, за повідомленнями, відбулося перше засідання консиліуму - учасники обговорили результати обстежень і аналізів, отриманих невдовзі після поміщення Саакашвілі до в'язниці. Був складений новий план досліджень. Очікується, що наступна зустріч лікарів відбудеться 19 жовтня, уже при безпосередній участі експрезидента, у пенітенціарній установі.

Крім Кипшидзе в групу входять кардіолог Зураб Пагава, ендокринолог Давид Метревелі, невролог Олександр Цискарідзе, фахівець в області гематології та трансфузіології Ніно Шарашенідзе.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram