Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 20 травня 2022 04:41
45780

Німеччина - лідер ЄС за кількістю прохань про надання притулку

Німеччина - лідер ЄС за кількістю прохань про надання притулку

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Німеччина утримує лідерство серед держав Євросоюзу за кількістю поданих заявок на надання притулку. Про повідомляє видання Welt am Sonntag з посиланням на звіт Європейського управління з підтримки надання притулку, передає УНН.

Деталі

Згідно з документом, з січня по вересень в Федеральне управління міграції Німеччини було подано 100 278 запитів про надання притулку, що на 35,2% більше в порівнянні з показником за аналогічний період минулого року. При цьому в вересні було зареєстровано 13 849 заявок. Більшість прохань надходить від вихідців із Сирії, Афганістану і Іраку.

Друге місці за кількістю запитів за перші дев'ять місяців поточного року займає Франція - 54 105, далі Іспанія - 41 799, Італія - 37 492 та Австрія - 22 928.

Доповнення

Федеральна поліція Німеччини повідомила, що в цьому році кордон з Польщею незаконно перетнули понад 4 300 осіб, при цьому більшість мігрантів прибули з Іраку, Сирії, Ємену та Ірану.

Федеральна поліція Німеччини повідомила, що з січня по липень цього року 26 осіб, що слідували "білоруським маршрутом", прибули в Німеччину без дозволу. За даними федеральної поліції, їх число виросло до 474 в серпні, 1 914 в вересні і 1 934 протягом перших 11 днів жовтня.

Тисячі мігрантів прибувають в Білорусь за туристичними візами і заохочуються до перетину кордону Польщі, Литви та, в меншій мірі Латвії - усі ці три країни ЄС, які межують з Білоруссю.

Польща у вівторок схвалила законопроект, який регулюватиме будівництво високого бар'єру з датчиками руху на кордоні з Білоруссю, щоб утримувати людей від перетину кордону. Орієнтовна вартість становить 1,65 мільярда злотих (407 мільйонів доларів).

Прикордонне агентство Польщі повідомило в середу, що було зареєстровано 470 спроб незаконного перетину кордону.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram