Баскетбол: український клуб здобув другий виграш на старті Кубку Європи ФІБА

Київ  •  УНН

20 жовтня 2021, 21:37  •  16927 перегляди

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Столичний “Київ-Баскет” здобув перемогу в Ізраїлі над “Хапоелем Ейлат” в рамках другого туру групової стадії Кубку Європи ФІБА, передає УНН з посиланням на сайт столичного колективу.

Обидві команди з перемог стартували в груповому етапі Кубка Європи ФІБА, тому в очному матчі повинні були визначити лідера групи на старті турніру. І це вдалося українському колективу, який був напрочуд вдалим у заключній чверті (20:32) та отримав підсумкову перевагу у вісім балів — 78:86.

Статистика гравців:

“Хапоель Ейлат”: Аллен 17 + 10 передач, Моше 11 + 6 підбирань, Паттон 23 + 8 підбирань, Хубер 4 + 5 передач, Вайт 16 + 9 підбирань — старт; Манцаріс 0, Руіна 4, Шушман 3

“Київ-Баскет”: Гаррет 9 + 7 підбирань, Вудсон 20, Анікеєнко 4 + 7 підбирань + 4 перехоплення, Ковальов 11 + 5 підбирань, Кеффі 11 — старт; Скапінцев 10 + 7 підбирань, Томпсон 8 + 5 передач, Тиртишник 8, Вашингтон 5 + 5 підбирань.

В наступних матчах 27 жовтня “Київ-Баскет” на виїзді зіграє з “Рілскі Спортіст”, а “Трефл Сопот” прийме “Хапоель Ейлат”.

Новини по темi

США запропонували КНДР провести переговори після запуску балістичних ракет

20 жовтня 2021, 21:35  •  14763 перегляди
Луческу виразив задоволеність другим таймом у виконанні “Динамо” у грі з “Барселоною”

20 жовтня 2021, 21:27  •  17983 перегляди
Біля штаб-квартири Netflix – протести проти нового шоу коміка Шаппеля

20 жовтня 2021, 21:25  •  16858 перегляди
Соратницю Навального Соболь оголосили у розшук

20 жовтня 2021, 21:15  •  17771 перегляди
Гол Роналду подарував “Манчестер Юнайтед” перемогу у матчі із клубом Маліновського

20 жовтня 2021, 21:02  •  12940 перегляди
На Буковині за період пандемії коронавірусом інфікувалося понад 100 тисяч осіб

20 жовтня 2021, 20:33  •  13079 перегляди
Саакашвілі погодився на госпіталізацію

20 жовтня 2021, 20:29  •  18802 перегляди
Ліга чемпіонів: клуб Яремчука зазнав поразки від “Баварії”

20 жовтня 2021, 20:27  •  17894 перегляди
В Україні відсьогодні діють нові правила пасажирських перевезень на час карантину: що варто знати

20 жовтня 2021, 20:24  •  58270 перегляди

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:37  •  16927 перегляди

Сполучені Штати запропонували зустріч з Північною Кореєю без попередніх умов і дали зрозуміти, що Вашингтон не має ворожих намірів щодо Пхеньяна. Про це заявила посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд під час засідання Ради Безпеки, яке зібралося з приводу останнього запуску ракети КНДР, пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 21:35  •  14763 перегляди

Головний тренер “Динамо” Мірча Луческу прокоментував, як складався для його команди поєдинок проти “Барселони” (0:1) в Лізі чемпіонів. Слова спеціаліста наводить клубний сайт “біло-синіх”, передає УНН.

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:27  •  17983 перегляди

Близько 100 людей протестували біля штаб-квартири Netflix проти рішення випустити нове шоу коміка Дейва Шаппеля The Closer, яке, як вважають мітингарі, висміює трансгендерів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

УНН Lite • 20 жовтня 2021, 21:25  •  16858 перегляди

МВС Росії оголосило прихильницю Олексія Навального Любов Соболь в розшук. Про це пише УНН з посиланням на Meduza.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 21:15  •  17771 перегляди

На “Олд Траффорд” відбувся поєдинок третього туру групового раунду Ліги чемпіонів між господарями — “Манчестер Юнайтед”, та гостями — “Аталантою”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:02  •  12940 перегляди

У Чернівецькій області за 20 жовтня зафіксували 578 нових випадки інфікування COVID-19, також в області одужало 204 особи. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ОДА Сергій Осачук, передає УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 20:33  •  13079 перегляди

Третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі погодився на госпіталізацію, але не планує припиняти голодування. Про це заявив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе, покинувши виправну установу “Руставі № 12”. Про це повідомляє УНН з посиланням на телекомпанія “Пірвелі”.

Політика • 20 жовтня 2021, 20:29  •  18802 перегляди

У матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів португальська “Бенфіка” нападника збірної України Романа Яремчука вдома приймала німецьку “Баварію”, передає УНН з посиланням на сайт УАФ.

Спорт • 20 жовтня 2021, 20:27  •  17894 перегляди

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів, зокрема сертифікату про вакцинацію від COVID-19 або негативного результату тестування. Про це УНН повідомляє з посиланням на МОЗ.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 20:24  •  58270 перегляди