Куман про виступ “Динамо”: абсолютно нічого не створило, ніякої небезпеки

Київ  •  УНН

20 жовтня 2021, 23:19  •  30535 перегляди

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Головний тренер “Барселони” Рональд Куман підбив підсумки у переможному поєдинку Ліги чемпіонів із київським “Динамо”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Цитата

Куман не побачив в діях футболістів “Динамо” небезпеки у матчі, а також заявив, що перевага його команди мала бути значно більшою (в кількості голів).

“Це клуб, в якому ми повинні добре грати, повинні перемагати і забивати голи. Але є речі, які треба поліпшити. У нас було завдання перемогти. „Динамо“ абсолютно нічого не створило, ніякої небезпеки. Ми додали в грі без м’яча в порівнянні з попередніми матчами, але ми були не на максимумі, інакше ми перемогли б як мінімум в три м’ячі.

Такі матчі повинні завершуватися три або чотири-нуль. Коли в команді немає першокласних нападників, не можна вимагати стовідсоткової реалізації. Але у нас є топові нападники, які повинні закінчувати такі матчі, як цей”, — сказав коуч.

У грі з “динамівцями” мали перевагу за ударами 11:3 і подали 11 кутових проти жодного в опонентів.

20 жовтня 2021, 21:35  •  14763 перегляди
Луческу виразив задоволеність другим таймом у виконанні “Динамо” у грі з “Барселоною”

20 жовтня 2021, 21:27  •  17983 перегляди
Біля штаб-квартири Netflix – протести проти нового шоу коміка Шаппеля

20 жовтня 2021, 21:25  •  16858 перегляди
Соратницю Навального Соболь оголосили у розшук

20 жовтня 2021, 21:15  •  17771 перегляди
Гол Роналду подарував “Манчестер Юнайтед” перемогу у матчі із клубом Маліновського

20 жовтня 2021, 21:02  •  12940 перегляди
На Буковині за період пандемії коронавірусом інфікувалося понад 100 тисяч осіб

20 жовтня 2021, 20:33  •  13079 перегляди
Саакашвілі погодився на госпіталізацію

20 жовтня 2021, 20:29  •  18802 перегляди

Спорт • 20 жовтня 2021, 23:19  •  30535 перегляди

Археологи з ізраїльського управління з антикваріату (IAA) розкопали скарб срібних монет хасмонейського періоду в Модіїн-Маккабім-Реут. Про це повідомляє УНН з посиланням на Heritagedaily.

Культура • 20 жовтня 2021, 22:36  •  24493 перегляди

Столичний “Київ-Баскет” здобув перемогу в Ізраїлі над “Хапоелем Ейлат” в рамках другого туру групової стадії Кубку Європи ФІБА, передає УНН з посиланням на сайт столичного колективу.

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:37  •  16927 перегляди

Сполучені Штати запропонували зустріч з Північною Кореєю без попередніх умов і дали зрозуміти, що Вашингтон не має ворожих намірів щодо Пхеньяна. Про це заявила посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд під час засідання Ради Безпеки, яке зібралося з приводу останнього запуску ракети КНДР, пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 21:35  •  14763 перегляди

Головний тренер “Динамо” Мірча Луческу прокоментував, як складався для його команди поєдинок проти “Барселони” (0:1) в Лізі чемпіонів. Слова спеціаліста наводить клубний сайт “біло-синіх”, передає УНН.

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:27  •  17983 перегляди

Близько 100 людей протестували біля штаб-квартири Netflix проти рішення випустити нове шоу коміка Дейва Шаппеля The Closer, яке, як вважають мітингарі, висміює трансгендерів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

УНН Lite • 20 жовтня 2021, 21:25  •  16858 перегляди

МВС Росії оголосило прихильницю Олексія Навального Любов Соболь в розшук. Про це пише УНН з посиланням на Meduza.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 21:15  •  17771 перегляди

На “Олд Траффорд” відбувся поєдинок третього туру групового раунду Ліги чемпіонів між господарями — “Манчестер Юнайтед”, та гостями — “Аталантою”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 20 жовтня 2021, 21:02  •  12940 перегляди

У Чернівецькій області за 20 жовтня зафіксували 578 нових випадки інфікування COVID-19, також в області одужало 204 особи. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ОДА Сергій Осачук, передає УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 20:33  •  13079 перегляди

Третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі погодився на госпіталізацію, але не планує припиняти голодування. Про це заявив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе, покинувши виправну установу “Руставі № 12”. Про це повідомляє УНН з посиланням на телекомпанія “Пірвелі”.

Політика • 20 жовтня 2021, 20:29  •  18802 перегляди