Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
41670

Папа Франциск закликав ЄС не відправляти мігрантів назад через "нелюдські умови"

Папа Франциск закликав ЄС не відправляти мігрантів назад через "нелюдські умови"

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Папа Франциск в неділю закликав не відправляти мігрантів назад в небезпечні країни, такі як Лівія, де, за його словами, багато хто страждає від жорстоких і нелюдських умов, подібних до тих, які існують в концентраційних таборах. Про це пише УНН з посиланням на агенство Reuters.

Деталі

Звернення Папи під час недільного благословення прозвучало в той момент, коли лідери Європейського Союзу намагаються подолати свої розбіжності щодо того, як поводитися з мігрантами, - проблема, яка живить підтримку націоналістичних і популістських груп по всьому ЄС.

"Ми повинні покласти край поверненню мігрантів в небезпечні країни", - сказав Папа, пославшись на "тисячі мігрантів, біженців та інших осіб, які потребують захисту в Лівії".

За його словами, пріоритет повинен бути відданий рятувальним операціям на морі, впорядкованій висадці, альтернативам в'язниці і шляхам до процедур імміграції та притулку.

Франциск закликав міжнародне співтовариство "стримати свої обіцянки" і знайти довгострокові рішення для управління міграційними потоками в Лівії і в усьому Середземномор'ї.

"Багато з цих чоловіків, жінок і дітей піддаються нелюдському насильству, - сказав Папа. - Як сильно страждають ті, кого відправляють назад! Там є справжні табори".

Промова Папи прозвучала на тлі судового процесу на Сицилії, де колишньому міністру внутрішніх справ Маттео Сальвіні, лідеру правої партії Італії "Ліга", пред'явлено звинувачення у викраденні людей за відмові допустити корабель-мігрант в док країни в 2019 році.

Доповнення

ЄС посилив правила надання притулку і свої зовнішні кордони з тих пір, як шість років тому понад мільйон біженців і мігрантів досягли Європи через Середземне море.

У цьому місяці Управління ООН з прав людини зажадало розслідування, щодо застосування сили лівійцями при затриманні африканських мігрантів, яких застрелили коли ті намагалися втекти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram