Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
54675

Рада призначила Олексія Резнікова на посаду міністра оборони

Рада призначила Олексія Резнікова на посаду міністра оборони

Олексій Резніков

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Верховна Рада підтримала подання Президента України про призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони, передає кореспондент УНН.

Кандидатуру Резнікова підтримали 273 нардепів.

Деталі

У своєму виступі Резніков наголосив на важливості розбудови української армії на принципах поваги до військових. Щодо війни з Росією, то новопризначений міністр вважає, що Україна має дати комплексну та адаптивну відповідь.

"Ціна ескалації має бути неприйнятною для агресора, а вартість тимчасової окупації наших територій постійно зростати", - заявив Резніков з трибуни ВР.

Важливим аспектом Резніков вважає співпрацю Міністерства оборони та Міністерства стратегічної промисловості для забезпечення армії зброєю.

А також, за словами Резнікова, важливим аспектом має стати військова дипломатія, яку МОУ проводитиме спільно з МЗС.

Довідково

Олексій Резніков — український правник, був заступником голови Київської міської державної адміністрації з квітня 2016 року по вересень 2018 року, адвокат, Заслужений юрист України.

Резніков з вересня 2019 року був представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи. 4 березня 2020 року його було призначено на посаду віце-прем‘єр-міністра України - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагадаємо, 3 листопада ВР підримала звільнення Тарана з посади міністра оброни. Таран був призначений на посаду Міністра оборони України 4 березня 2020 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram