Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
37845

Радіодиктант національної єдності: оголосили правила участі

Радіодиктант національної єдності: оголосили правила участі

КИЇВ. 5 листопада. УНН. У День української писемності та мови, 9 листопада, відбудеться 21-й всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Про правила участі повідомили у Facebook, інформує УНН.

Цитата

"Запрошуємо долучитися до XХI радіодиктанту національної єдності! Традиційно подія відбудеться 9 листопада у День української писемності та мови", — ідеться у повідомленні.

Деталі

Радіодиктант почнеться о 10:30. Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба.

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 (важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада).

Також роботу можна надіслати на електронну пошту: [email protected] Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада. 

Усі роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Додамо

Автор тексту цьогорічного радіодиктанту — український письменник Юрій Андрухович. Саме він і буде його читати.

Всеукраїнський флешмоб транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на Facebook-сторінках Суспільне мовлення та UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо

Минулого року участь у всеукраїнському диктанті національної єдності взяло чимало політичних діячів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram