Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
45000

Українські ВМС провели тренування в Чорному морі з кораблями НАТО

Українські ВМС провели тренування в Чорному морі з кораблями НАТО

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії. Про це повідомили у ВМС ЗС України, передає УНН.

Цитата

"В акваторії Чорного моря кораблі українських ВМС взяли участь у тренуваннях типу PASSEX з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії. Серед інших був задіяний флагман 6-го флоту США корабель управління “Mount Whitney”. Також було залучено авіацію американських ВМС – патрульний літак P-8 “Poseidon” та гелікоптер",- йдеться в повідомленні.

Деталі

Загалом в тренуванні взяли участь 7 кораблів, два з яких від українських ВМС – патрульний катер “Слов’янськ” та середній десантний корабель “Юрій Олефіренко”.

Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівню взаємосумісності з флотами Альянсу. Окрім того, подібні заходи дозволяють підтримувати безпеку в Чорному морі, вдосконалювати навченість екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій.

"Під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, тренування з сигнало-виробництва із використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку", - відзначили у ВМС ЗС.

Нагадаємо

Раніше кораблі берегової охорони прикордонної поліції Грузії і Постійної протимінної групи НАТО (SNMCMG2) провели спільні навчання в Чорному морі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram