Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
35940

МОН просить місцеву владу відновити очне навчання в школах

МОН просить місцеву владу відновити очне навчання в школах

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Про це УНН повідомляє з посиланням на МОН.

Цитата

"Сьогодні, 16 листопада 2021 року, МОН звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що отримує інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти.

"Наразі це вкрай важливо, адже освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям. Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату", – сказав Шкарлет.

Окрім того, Шарлет звернувся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон.

"Міністр також повідомив і про стан вакцинації від COVID-19 серед працівників ЗЗСО. Повний цикл щеплення отримали понад 533 тис. працівників, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл", - йдеться в повідомленні.

В МОН нагадали, що третій етап сертифікації вчителів 2021 продовжено до 26 листопада.

Доповнення

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що навчальні заклади повинні перейти на очну форму роботи після відсторонення невакцинованих співробітників.

Додамо

8 листопада, набув чинності наказ МОЗ, норма якого не допускає до роботи невакцинованих від коронавірусу вчителів, держслужбовців та науковців. Працівники, які не отримали щеплення, відстороняються без збереження зарплати та без нарахування стажу за ці дні.

Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram