Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 11 серпня 2022 15:31
Новини: Політика
49740

Кулеба повідомив, за яких умов Україна обміркує пропозицію депутата ФРН про розміщення мігрантів

Кулеба повідомив, за яких умов Україна обміркує пропозицію депутата ФРН про розміщення мігрантів

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Україна буде обмінюватись думками з німецькими депутатами, зокрема і в питаннях щодо мігрантів на польсько-білоруському кордоні, коли стане членом ЄС. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, пише УНН.

Цитата

“Ми координуємось із нашими європейськими партнерами. На офіційному рівні жодних подібних пропозицій (прийняти мігрантів в Україні – ред.) не лунало, немає такого. Взагалі найкращий спосіб залучити Україну до будь-чого – це взяти нас у Європейський союз. Коли ми будемо членами Європейського союзу, тоді ми будемо 100% координувати свої зусилля і спільно нести тягар будь-якої проблеми або радість будь-якого успіху з тією ж самою Німеччиною”, - сказав міністр.

Деталі

Він також закликав депутата німецького Бундестагу від соціал-демократичної партії (СДПН) Нільcа Шмідта, а також інших депутатів зосередитись на досягненні простої мети – членства України в ЄС.

“Тоді і будемо обмінюватись думками. А поки що порад нам ніяких не треба”, - додав Кулеба.

Контекст

Депутат німецького Бундестагу, речник із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії (СДПН) Нільc Шмід (Nils Schmid) запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі.
Він наголосив, що з Україною можна було б домовитися про прийом біженців на той час, поки триває розгляд їхньої заявки про надання притулку в ЄС.

Раніше йому вже відповів секретар РНБО України Олексій Данілов. Він порадив німцям розмістити мігрантів з Білорусі у себе в домівках.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram