Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
34605

На очне навчання перевели 84% шкіл

На очне навчання перевели 84% шкіл

КИЇВ. 22 листопада. УНН. В Україні повністю вакциновано проти COVID-19 понад 550 тисяч освітян. Найбільше у Донецькій, Харківській, Луганській та Черкаській областях. На очне навчання сьогодні перевели 84% шкіл, 1,7 тисячі закладів досі на дистанційці у "червоній" зоні. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, інформує УНН.

Цитата

"Станом на 22 листопада принаймні однією дозою вакциновано 96,2% освітян, з них повний цикл вакцинації вже пройшли понад 550 тис. (84,5%)", — ідеться у повідомленні.

Деталі

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

  • Донецька область — 92,7%;
  • Харківська область — 92,5%;
  • Луганська область — 92,4%;
  • Черкаська область — 92,2%.

У столиці двома дозами вакцини проти COVID-19 щеплено понад 30 тисяч освітян (86%).

Додамо

За даними МОН, сьогодні на очне навчання перевели понад 11 тис. шкіл (84% від загальної кількості). Дистанційно продовжують працювати 1,7 тис. шкіл через відсутність 100% рівня вакцинації працівників у "червоній" зоні.

Нагадаємо

За вимогою МОЗ, для очного навчання потрібно 80% вакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення “жовтого” або “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки). У регіонах, які потрапили до “червоної” зони, на канікулах або дистанційному навчанні перебувають заклади освіти, які не сягнули показника вакцинації у 100%.

Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 обов’язкове. До нього увійшли й освітяни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram