ХК "Кременчук" завдав поразки лідеру чемпіонату України з хокею

Київ  •  УНН

22 листопада 2021, 21:33  •  15712 перегляди

КИЇВ. 23 листопада. УНН. У Києві відбувся матч 19 туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому зустрічалися одні із лідерів сезону – "Сокіл" приймав "Кременчук", передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Перший період пройшов з невеликою перевагою господарів, яка у другому ігровому відрізку перетворилася на закинуті шайби. На 29-й хвилині Олександр Павленко реалізував чисельну перевагу киян, а за чотири хвилини першим голом у сезоні відзначився молодий форвард “Сокола” Денис Гончаренко.

На старті третього періоду “Кременчук” двічі відзначився у воротах Артура Оганджаняна, по голу на свій рахунок записали Тимур Гриценко та Давид Григорян. На 51-й хвилині Антон Кошелєв вивів “міщан” уперед, а фінальний рахунок встановив Олександр Коробов, який закинув у більшості — 2:4.

Зауважимо, що “Сокіл” зазнав першої поразки після трьох поспіль виграшів — 32 очки і перший рядок. “Кременчук” з 25 пунктами йде третім.

Що передувало

“Флорида” одержала десяту поспіль домашню перемогу в НХЛ.

Новини по темi

Перше судно з вугіллям для українських ТЕС розвантажується у "Південному"

22 листопада 2021, 21:15  •  18831 перегляди
Черговий транш МВФ буде на рахунках українського уряду вже у вівторок - Рашкован

22 листопада 2021, 20:57  •  20635 перегляди
Українська дефлімпійська збірна стала віцечемпіонами світу з плавання на короткій воді

22 листопада 2021, 19:44  •  13523 перегляди
Резніков заявив, що військова активність з боку РФ направлена на три різновиди дестабілізації

22 листопада 2021, 19:34  •  28157 перегляди
Конкурсна комісія із добору нових членів ВККС розпочала підготовчу роботу

22 листопада 2021, 19:02  •  23332 перегляди
Тенісистка Цуренко перемогла на старті змагань у Дубаї

22 листопада 2021, 18:53  •  14481 перегляди

Спорт • 22 листопада 2021, 21:33  •  15712 перегляди

Біля причалу № 8 морського торговельного порту “Південний” розвантажується судно SINGAPORE EAGLE — перший цьогорічний морський транспорт з імпортним вугіллям для ВАТ “Центренерго”. Загальна кількість вугілля — 60,5 тис. тонн, повідомляє УНН.

Економіка • 22 листопада 2021, 21:15  •  18831 перегляди

Другий транш МВФ за програмою stand-by в розмірі 699 млн доларів вже у вівторок буде на рахунках українського уряду. Про це повідомив у Facebook заступник виконавчого директора від України у МВФ Владислав Рашкован, передає УНН.

Економіка • 22 листопада 2021, 20:57  •  20635 перегляди

Українська національна дефлімпійська збірна виступила на першому чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху, що проходив в місті Гливиці (Польща). Про це інформує УНН з посиланням на НКСІУ.

Спорт • 22 листопада 2021, 20:36  •  14570 перегляди

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду винесла позитивне рішення щодо виділення Україні чергового траншу за програмою stand-by обсягом 700 млн доларів. Про це у своєму Twitter повідомив президент України Володимир Зеленський, передає УНН.

Економіка • 22 листопада 2021, 20:15  •  26124 перегляди

У Чернівецькій області за 22 листопада зафіксували 177 нових випадків інфікування COVID-19. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ОДА Сергій Осачук, передає УНН.

COVID-19 • 22 листопада 2021, 20:07  •  13005 перегляди

У зустрічі лідера НБА "Голден Стейт Ворріорс" із "Торонто Репторс" ігровий час отримав українець Святослав Михайлюк, повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 22 листопада 2021, 19:44  •  13523 перегляди

На думку міністра оборони Олексія Резнікова, військова активність на кордоні з Україною направлена на три типи дестабілізації: в середині України, в середині країн альянсу НАТО та в середині країн ЄС. Про це він розповів в ефірі програми Свобода слова на ICTV, передає УНН.

Політика • 22 листопада 2021, 19:34  •  28157 перегляди

19 листопада 2021 року в Києві відбулася підготовча робоча зустріч членів Конкурсної комісії. Конкурсна комісія відбиратиме кандидатів у члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) для призначення Вищою радою правосуддя. Про це 22 листопада повідомили на сайті Судової влади України, передає УНН.

Суспільство • 22 листопада 2021, 19:02  •  23332 перегляди

Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала перше коло основної сітки на турнірі ITF із призовим фондом 100 тис. дол., що продовжується у Дубаї (ОАЕ), передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Спорт • 22 листопада 2021, 18:53  •  14481 перегляди