Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Культура
251220

Під час розпродажу американець придбав картину за 30 доларів, проте її реальна ціна виявилась 50 мільйонів

Під час розпродажу американець придбав картину за 30 доларів, проте її реальна ціна виявилась 50 мільйонів

КИЕВ. 28 ноября. УНН. Під час розпродажу у 2016 році американець купив картину за 30 доларів. А тепер з'ясувалося, що це полотно німецького художника епохи Відродження Альбрехта Дюрера. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Art Newspaper.

Деталі

Ідеться про картину приблизно 1503 року, на ній зображена Богородиця з немовлям та квіткою на трав'янистому березі. Полотно зберігалося у колекції архітектора Жана-Поля Карлхіана, який помер у 2012 році. У 2015 році померла і його дружина, тому картину виставили на продаж. Оскільки родина вважала, що це репродукція 20 століття, полотно продали фактично за безцінь.

Відомо, що покупцем виявився невідомий чоловік, який заробляв на життя перепродажем недорогих картин. А вже у 2019 році про картину дізнався Кліфорд Шорер — акціонер галереї Agnews. Він побачив картину і здивувався: «Це була або найкраща підробка, яку я коли-небудь бачив, або шедевр».

Чоловік запропонував Шореру купити полотно за 500 доларів, проте зараз він вже отримав 100 тисяч доларів авансу.

Решта суми залежить від того, за скільки галереї Agnews вдасться продати полотно. Картину оцінюють у приблизно 50 мільйонів доларів.

Нагадаємо

На аукціоні картину Моне продали за 50,8 млн доларів. Торги тривали чотири хвилини.

Джерело: УНН
Теги: картини
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram