Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
40230

Монастирський передав десять сертифікатів на житло рятувальникам у Ніжині

Монастирський передав десять сертифікатів на житло рятувальникам у Ніжині

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Міністр внутрішніх справ України Денис Монстирський передав десять сертифікатів на житло рятувальникам Ніжина. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Цитата

"Спеціальний авіаційний загін у Ніжині має довгу та легендарну історію. Тому обов’язок МВС – підкріпити та посилити професіоналізм наших рятувальників якісною сучасною технікою, а також віддячити їм за службу. Сьогодні мав честь передати 10 сертифікатів на житло рятувальникам Ніжинського загону. Це – подяка від держави нашим спеціалістам за їхній професіоналізм та вірність своєму обов’язку", - повідомив Монастирський.

Деталі

Зокрема, він зазначив, що на наступний рік МВС має амбітні плани на якісне оснащення технікою та статус найбільшого у Європі парку авіатехніки.

Так, вони отримають 50 сучасних гелікоптерів французького виробництва Aurbus Helicopters та планують побудувати Ситуаційний центр моніторингу, який аналізуватиме супутникові термознімки та допоможе ліквідувати стихію на ранній стадії. Крім того, буде збільшено авіапарк ДСНС.

"Уся ця техніка забезпечуватиме реалізацію двох надважливих проектів – "Єдиний аеромедичний простір" та "Європейський хаб пожежної безпеки". Першим ми покриємо карту України пунктами базування гелікоптерів для аеромедичної евакуації і транспортування донорських біоматеріалів. Завдяки другому зможемо попередити до 90% лісових пожеж використовуючи унікальні протипожежні літаки вітчизняного виробництва Антонова. Перший з яких ми законтрактуємо вже завтра", - зазначив Монастирський.

Нагадаємо

Сьогодні Монастирський представив план розвитку авіації МВС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram