Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 серпня 2022 00:49
48195

Інвестор Tesla подав до суду через твіти Ілона Маска про продаж 10% акцій

Інвестор Tesla подав до суду через твіти Ілона Маска про продаж 10% акцій

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Компанія Tesla зіткнулася із судовим позовом через публікації генерального директора Ілона Маска у соціальних мережах, включаючи його опитування у Твіттері про продаж акцій, які знизили ціни на акції компанії. Про це пише агенство Reuters, інформує УНН.

Деталі

Інвестор Tesla Девід Вагнер закликав надати доступ до внутрішніх документів, щоб з'ясувати, чи Тесла та Маск порушили угоду з регулюючим органом США з цінних паперів, а члени його ради директорів не виконали своїх фідуціарних обов'язків.

У 2018 році Маск врегулював позов Комісії з цінних паперів та бірж через його твіт про закриття компанії, погодившись на те, щоб юристи компанії попередньо схвалювали твіти із суттєвою інформацією про компанію.

Акції Tesla, що коливалися, втратили свою вартість приблизно на чверть після того, як 6 листопада Маск заявив, що продасть 10% своєї частки, якщо користувачі Twitter погодяться. З того часу він продав акцій на суму майже 14 мільярдів доларів.

Позов, поданий до канцлерського суду штату Делавер у четвер, спрямований на отримання записів та книг, пов'язаних з його твітами, включаючи документи, що дозволяють визначити, чи були твіти про продаж акцій заздалегідь перевірені чи попередньо схвалені.

Додамо

У березні інший акціонер подав до суду на Маска та його раду директорів, звинувативши його у порушенні угоди 2018 року з Комісією з цінних паперів та бірж та у тому, що акціонери зазнали збитків у мільярди доларів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram