Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
34755

Греція розширить прикордонну стіну, щоб зупинити потік мігрантів, і вимагає допомоги в ЄС

Греція розширить прикордонну стіну, щоб зупинити потік мігрантів, і вимагає допомоги в ЄС

КИЇВ. 20 грудня. УНН. Греція заявляє, що у 2022 році відновить запит на виділення коштів Європейським союзом для розширення прикордонної стіни вздовж свого кордону з Туреччиною, та пообіцяла розширити потужну мережу спостереження, спрямовану на запобігання нелегальному в'їзду мігрантів до країни. Про це пише УНН з посиланням на Associated Press.

Деталі

Міністр громадського порядку Такіс Теодорікакос повідомив парламентський комітет, що Греція очікує, що деякі країни, що межують з ЄС, продовжуватимуть використовувати міграцію для політичного тиску на держави-члени, пославшись на недавню кризу в Білорусі на її кордоні з Польщею та іншими членами ЕС.

За словами Теодорікакоса, центр управління, який обробляє дані з нещодавно побудованих вишок спостереження за кордоном, оснащених камерами дальньої дії та кількома датчиками, має розпочати роботу на початку 2022 року.

Система на основі штучного інтелекту призначена для відстеження безлічі інцидентів з використанням даних із датчиків спостереження та позначки тих, які вважаються найбільш серйозними для офіцерів прикордонної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Греція відкриває ще два центри утримання мігрантів на островах

Доповнення

Правоцентристський уряд Греції посилив міграційну політику країни і нещодавно завершив 26-кілометрове розширення сталевої прикордонної стіни, внаслідок чого вона сягає 38 кілометрів.

На сьогоднішній день стіна та мережа виявлення допомогли запобігти понад 143 000 спробам незаконного перетину греко-турецького сухопутного кордону, за вісім місяців цього року по жовтень, що на 45% більше, ніж роком раніше.

Уряд заперечує неодноразові твердження правозахисних груп та груп захисту мігрантів про те, що перехоплення на кордоні включають незаконні депортації без належного судового розгляду, відомі як репресії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram