Паралімпійська збірна України здобула низку медалей на Відкритому кубку Європи з біатлону

Київ  •  УНН

22 грудня 2021, 00:42  •  12336 перегляди

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Національна паралімпійська збірна команда України яскраво виступила на Відкритому кубкові Європи з лижних перегонів та біатлону, що проходив у фінському Вуокатті, передає УНН з посиланням на НКСІУ.

У прикінцевий день змагань ще мали відбутись фінальні змагання у біатлоні, індивідуальна гонка, але через великі морози на лижно-біатлонних трасах, вона була скасована.

Отож, за три дні змагань національна збірна виборола 16 нагород: 4️ “золоті”, 6️ “срібних” та 6️ бронзових медалей.

Золоті медалі завоювала Олександра Кононова, клас стоячи (3 золоті медалі) та Тарас Радь, клас сидячи (одне “золото”.
Загалом у змаганнях кубку Європи взяло участь 20 країн Європи та світу, Україну представляло 35 спортсменів (у тім числі — 10 спортсменів-лідерів (гайдів) — 9 — з порушеннями зору, 16 — з ураженнями опорно-рухового апарату.

Контекст

Українська біатлоністка замкнула гонку переслідування на етапі Кубку світу.

21 грудня 2021, 23:51  •  39778 перегляди
У Львові правоохоронці затримали чоловіка, який напав на 7-річну дівчинку в шкільному туалеті

21 грудня 2021, 22:10  •  14851 перегляди
У ПАР коти помітили смертельно отруйну змію на різдвяній ялинці та врятували своїх господарів

21 грудня 2021, 22:01  •  28420 перегляди

Спорт • 22 грудня 2021, 00:42  •  12336 перегляди

У Брюсселі (Бельгія) на аукціоні продали мініатюрну книгу розміром 5 на 5 мм за 4,2 тисячі євро. Про це повідомляє УНН із посиланням на Brussel Times.

Суспільство • 22 грудня 2021, 00:33  •  18280 перегляди

У Німеччині через новий штам коронавірусу Omicron введуть жорсткіші обмеження. Вони набудуть чинності не пізніше 28 грудня. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

COVID-19 • 22 грудня 2021, 00:13  •  15540 перегляди

У Індії фермер Кіран Гірі знайшов на своєму полі двох новонароджених кошенят та забрав їх додому, згодом виявилося, що це малюки леопарда. Про це повідомляє УНН з посиланням на UPI.

Новини Світу • 21 грудня 2021, 23:51  •  39778 перегляди

У Львові правоохоронці затримали чоловіка, який у вбиральні школи намагався вчинити розпусні дії стосовно 7-річної дівчинки. Про це повідомляє УНН з посиланням на Національну поліцію.

Кримінал та НП • 21 грудня 2021, 23:38  •  15445 перегляди

Мохаммеда Закрію Хана у Пакистані обрали до сільської ради в окрузі Пешавар. Під час святкової стрілянини 19 грудня одна з куль влучила в чоловіка, він помер на місці. Про це повідомляє УНН з посиланням на Saama.

Кримінал та НП • 21 грудня 2021, 23:12  •  12687 перегляди

У рамках програми 19-го, останнього 2021 року, туру італійської Серії А “Аталанта” півзахисника збірної України Руслана Маліновського на виїзді зустрічалася із “Дженоа”, біля керма якого стоїть екс-тренер “синьо-жовтих” Андрій Шевченко, передає УНН з посиланням на сайт УАФ.

Спорт • 21 грудня 2021, 22:50  •  16814 перегляди

Мешканка Львова народила шістнадцяту дитину. Про це повідомляють на сторінці пологового відділення комунальної 3-ої МКЛ Львова у Facebook, пише УНН.

Суспільство • 21 грудня 2021, 22:26  •  57815 перегляди

Дослідження британських та американських учених надало нові докази того, що у хмарах Венери може існувати життя. Відкриття належить фахівцям з Кардіффського університету, Массачусетського технологічного інституту та Кембріджського університету. Вчені дійшли висновку, що на Венері можуть жити мікроорганізми, які “створюють” собі місце існування. Про це повідомляє УНН з посиланням на Sky News.

Новини Світу • 21 грудня 2021, 22:10  •  14851 перегляди

У місті Робертсон (провінція Західний Кейп) сім'я встановила вдома різдвяну ялинку, але виявилося, що на неї забралася отруйна змія. Першими істоту помітили коти. Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.

Новини Світу • 21 грудня 2021, 22:01  •  28420 перегляди