Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
71970

"Південмаш" підписав контракт зі США на виготовлення двох перших ступенів ракет Antares

"Південмаш" підписав контракт зі США на виготовлення двох перших ступенів ракет Antares

КИЇВ. 30 грудня. УНН. Державне підприємство "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" продовжить виготовляти для США перші ступені ракет-носіїв Antares. Про це інформує УНН.

Деталі

"Південмаш" уклав договір про продовження виготовлення основної конструкції першого ступеня ракет-носіїв Antares, повідомило державне підприємство у Facebook.

"Напередодні Різдва підписано новий контракт із нашими американськими партнерами за темою "Антарес", – йдеться у повідомленні.

Замовлено виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) під номерами 21 і 22.

На державному підприємстві повідомили, що з контрактом були проблеми через невизначеність NASA із конфігурацією ракети-носія:

"Слід зазначити, що ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проєкту залежало від позиції NASA. Зараз очікування позаду, наш замовник визначився з конфігурацією ракети-носія, що дозволило укласти контракт. Більше того, очікується додаткове підтвердження від NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС", – повідомив "Південмаш".

Співробітництво подовжено на термін до трьох років.

Розробкою ракети-носія займалась американська компанія Northrop Grumman Innovation System (колишня Orbital Sciences Corporation).

Додамо

11 серпня 2021 року із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США), ракета-носій Antares вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus. Це був другий у 2021 році пуск ракети. Вона вивела в космос 3724 кг корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції.

Перший запуск ракети-носія Antares відбувся 21 квітня 2013 року відповідно до скорегованого плану і був успішним.

Джерело: УНН
Теги: Україна, NASA
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram