Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
73965

Наступного року українські військові пройдуть навчання у 12 країнах НАТО

Наступного року українські військові пройдуть навчання у 12 країнах НАТО

КИЇВ. 31 грудня. УНН. Понад 150 українських військовослужбовців у 2022 році пройдуть навчання в 13 іноземних країнах, 12 з яких є членами Північноатлантичного альянсу. Відповідний наказ підписав міністр оборони України Олексій Резніков, пише УНН з посиланням на пресслужбу Міноборони.

Цитата

“Міністр оборони Олексій Резніков підписав наказ, яким затвердив план кадрового забезпечення міжнародних програм навчання військовослужбовців та працівників Збройних сил України у військових навчальних закладах іноземних держав у 2022 році. Документом передбачено, що у наступному році на навчання буде направлено 167 військовослужбовців та працівників ЗСУ до 13 країн. Відбір кандидатів, які відповідають вимогам, триватиме до 28 січня 2022 року”, — ідеться в повідомленні МОУ.

Деталі

За словами Резнікова, такі програми — важливий внесок міжнародних партнерів у професійний розвиток українських військових на всіх рівнях управління.

"Наступного року наші військові матимуть можливість пройти такі навчання у Британії, США, Турції, Німеччині, Естонії, Італії, Латвії, Литві, Австрії, Польщі, Словенії, Румунії та Словаччини", – повідомив міністр, якого цитує пресслужба.

Міністр також повідомив, що задля створення цілісної системи підготовки та подальшого ефективного використання професійного персоналу Збройних Сил України, у поточному році розроблено та затверджено низку документів, які дадуть змогу набути військовими фахівцями нових компетенцій.

Зокрема, йдеться про концепцію військової кадрової політики Міністерства оборони на період до 2025 року, реалізація якої дасть змогу створити комплексну, ефективну, економічно доцільну та обґрунтовану систему забезпечення військ (сил) професійно підготовленими, з високими морально-діловими якостями військовослужбовцями, здатними якісно вирішувати складні військово-професійні завдання в мирний та воєнний час.

Нагадаємо

Раніше цього тижня Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким визначаються терміни проведення щорічних чергових призовів громадян України на строкову військову службу, звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили строки такої служби, та порядок виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів у 2022 році.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram