Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
44655

Негода на Закарпатті: внаслідок дощів підтоплено 160 дворогосподарств та 34 будинки

Негода на Закарпатті: внаслідок дощів підтоплено 160 дворогосподарств та 34 будинки

КИЇВ. 5 січня. УНН. На Закарпатті внаслідок інтенсивних опадів було підтоплено 160 дворогосподарств, 34 житлові будинки та 3 приміщення трансформаторних підстанцій. Про це УНН повідомляє з посиланням на ДСНС України.

Деталі

Відтак, у зоні житлових будинків в Тячівському районі сталися зсуви, а саме:

у селищі Німецька Мокра, вул. Марії Терезії, через перезволоження відбувся зсув ґрунту на будинок. О 16:30 наслідки зсуву ліквідовано органами місцевого самоврядування.

у селі Тарасівка, вул. Шевченка, через перезволоження відбувся зсув ґрунту до будинку. Роботи з ліквідації тривають.

Проїзд по автомобільних шляхах області:

5 січня о 10:30 внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення В. Комяти-Шаланки Берегівського району, протяжністю 100 м та висотою до 20 см.

Також внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення в селі Тячівські лази, Тячівського району протяжністю 300 м, висотою 25 см та місцями висотою до 40 см. Для розчищення місцевих потічків залучено 1 екскаватор місцевої громади. Проїзд забезпечений, вода сходить самопливом.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Боржава на заплаву в с. Вільхівка, Зарічанської ТГ, Хустського району. Внаслідок чого підтоплено 55 гектарів сільськогосподарських угідь села Вільхівка.

Додамо

За інформацією синоптиків, у найближчі три доби, 4-6 січня, часом невеликі та помірні опади у вигляді дощу, на північному сході країни та в Крапатах вночі з мокрим снігом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram