Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 21 травня 2022 21:14
57165

Хвиля “мінувань” в Україні: у СБУ кажуть, характер їх зростання – штучний

Хвиля “мінувань” в Україні: у СБУ кажуть, характер їх зростання – штучний

КИЇВ. 14 січня. УНН. Служба безпеки України на тлі зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури нагадало, що повідомлення про псевдомінування – це поширений інструмент в умовах гібридної агресії Росії проти України, пиш УНН.

Цитата

“Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій териториії України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві”, - заявили в пресслужбі СБУ.

“Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало”, - підкреслили у відомстві.

Деталі

У Службі безпеки закликали громадян України зберігати спокій.

Крім того, ЗМІ закликали ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.

“Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національною поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень. Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію. Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни”, - кажуь в СБУ.

Додамо

Цього тижня Україною прокотилась хвиля мінувань.

Так, наприклад, сьогодні у Черкасах повідомили про замінування всіх шкіл.

Напередодні у Львові “замінували” всі супермаркети Metro, у Кривому Розі – п’ять ТЦ та школи, під удар потрапили заклади в Черкасах, Херсоні, Полтаві та Кропивницькому.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram