Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
64245

Лукашенко заявив про нарощування біля Білорусі військового контингенту України

Лукашенко заявив про нарощування біля Білорусі військового контингенту України

КИЇВ. 17 січня. УНН. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що біля кордонів Білорусі йде нарощування військового контингенту України. Про це пише УНН з посиланням на Белта.

Деталі

За словами Лукашенка, його насторожує обстановка на південних рубежах Білорусі.

"Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи Національної гвардії з "націоналістів-радикалів". Це ще гірше, ніж натівські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від державного кордону нашої країни. Знову ж таки, під виглядом того, що будуть боротися з мігрантами. Та мігранти туди навіть у страшному сні не потраплять. Вони туди не йдуть і не збираються в Україну йти, ми це прекрасно розуміємо. З України свої люди тікають, а вони будуть "захищатися від мігрантів з Білорусі", — заявив він.

Також, він анонсував проведення спільних навчань Росії і Білорусії.

"Ми з президентом Російської Федерації ще в грудні минулого року домовилися спільно провести позапланові конкретні заходи на західних рубежах Союзної держави і на південному фланзі Білорусі - це теж межа Союзної держави", - заявив Лукашенко.

Початок навчання, повідомляється, заплановано на лютий.

Нагадаємо

Раніше, самопроголошений президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що взяв більш жорсткий курс на збереження суверенітету країни і одночасно на зміцнення зв'язків з "братніми країнами". На його думку, до таких країн відносяться Росія, Казахстан і Україна.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram