Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
73125

З посилок з іноземних інтернет-магазинів до 150 євро знімають опадкування: Рада ухвалила рішення

З посилок з іноземних інтернет-магазинів до 150 євро знімають опадкування: Рада ухвалила рішення

КИЇВ. 25 січня. УНН. Українцям повернули можливість отримувати без оподаткування замовлення з іноземних інтернет-магазинів до 150 євро. Рішення ухвалила Верховна Рада у вівторок, пише УНН.

Деталі

Рада ухвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях (№ 4278) голосами 274 нардепів.

Ним вносяться зміни до Податкового кодексу, які повернуть право отримувати без оподаткування замовлення з закордонних інтернет-магазинів на суму до 150 євро (зараз 100 євро).

Також ухвалено відповідні зміни до Митного кодексу України (№ 4279) 237 голосами. Він пов'язаний із законом № 4278 та спрощує процедури митного оформлення і контролю товарів, які пересилаються поштовими службами. Зокрема, буде впроваджене електронне декларування посилок, розширено перелік документів, що підтверджують реальну вартість товару і усунуті юридичні протиріччя, через які затягується процес оформлення.

Доповнення

Розробники першого законопроекту вказують, що за даними, отриманими з листа Мінінфраструктури, зменшення у 2019 році ліміту на безподаткове пересилання міжнародних поштових та експрес-відправлень до України з-за кордону зі 150 євро до 100 євро є неефективним.

І що зменшення безмитного ліміту до 100 євро призвело до стрімкого скорочення імпортних відправлень в Україну, зменшення доходів міжнародних поштових та міжнародних експрес-перевізників, та активізації "сірих" схем ввезення товарів через кордон.

Під час розробки законопроекту пропозиція щодо підвищення розміру неоподатковуваного ліміту щодо міжнародних відправлень була підтримана операторами поштового зв’язку, експрес-перевізниками та профільними асоціаціями, вказують у ВР.

Автори законопроекту очікують, що нові правила стимулюватимить підвищення об’ємів імпорту товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях в Україну, "що позитивно вплине на надходження до бюджету".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram