Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
153510

Європейський підрозділ МХП Perutnina Ptuj збільшив виробництво курятини

Європейський підрозділ МХП Perutnina Ptuj збільшив виробництво курятини

КИЇВ. 28 січня. УНН. Perutnina Ptuj, яка входить до групи міжнародної компанії МХП, наростила обсяги продажів. Про це свідчать операційні результати діяльності компанії, передає УНН.

Деталі

Потужності компанії з виробництва курятини склали 111,9 тис. тонн курятини та індички (+10% за рік).
Водночас, продажі продукту становили 72,8 тис. тонн, що на 16% вище, ніж у 2020 році.

Крім того, компанія наростила виробництво продуктів м’ясопереробки, включаючи ковбаси та напівфабрикати.

У 2021 році Perutnina Ptuj виробила 41,4 тис. тонн продуктів м’ясопереробки, що на 5% більше, ніж у 2020 році. Продажі також збільшилися на 4%.

Довідка

Perutnina Ptuj, якою володіє МХП, є провідним виробником курятини і м’ясопереробки на Балканах, має виробничі активи в чотирьох балканських країнах: Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. Володіє дистриб’юторськими компаніями в Австрії, Македонії та Румунії і поставляє продукцію в 15 країн Європи. Perutnina Ptuj є вертикально інтегрованою компанією на всіх етапах виробництва курятини — від виробництва кормів, інкубаційних яєць, розведення, забою до виробництва ковбасних виробів і подальшої переробки курятини. Компанія має 110-літньою історією та відданих прихильників, а продукцію щодня споживає понад 2 млн людей. Торговельні марки: Perutnina Ptuj, POLI, Jata, Topiko, Pullus, Agronatur.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram