Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
66480

Техпаспортом можна ділитись у застосунку "Дія" – Монастирський

Техпаспортом можна ділитись у застосунку "Дія" – Монастирський

Денис Монастирський

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Нову функцію для водіїв, яка з'явиться у застосунку "Дія", презентував Денис Монастирський сьогодні під час "Дія Саміту", повідомляє УНН.

Деталі

Тепер у декілька кліків ви можете "пошерити" техпаспорт у застосунку з будь-якою людиною, у якої встановлена "Дія". Таким чином особи, з якими ви ділитесь QR кодом, стають належними користувачами, мають право на користування вашим авто та нестимуть відповідальність за порушення ПДР.

"Найбільш поширена ситуація, коли в сім'ї чоловік, або дружина користуються спільним автомобілем. Відсьогодні можна не передавати технічний паспорт, а через “Дію” скористатися відповідною послугою. Єдине, що хочу зазначити, майте на увазі, коли ви ділитеся техпаспортом зі своєю дружиною, то маєте її попередити, що і штрафи вона буде отримувати в тому числі і за вас", – підкреслив міністр внутрішніх справ України.

У законодавстві давно існує поняття "Належний користувач". Проте зараз у відповідних реєстрах їх нараховують лише приблизно 40 тисяч.

Довідка

Належний користувач – це фізична особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, який їй не належить.

ЧИАЙТЕ ТАКОЖ: Відсьогодні у "Дії" можна буде згенерувати довідку про несудимість

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram