Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
60825

Канадський суддя наказав припинити блокаду на прикордонному мосту

Канадський суддя наказав припинити блокаду на прикордонному мосту

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Канадський суддя наказав протестувальникам біля мосту Амбасадор, який пролягає через американсько-канадський кордон, припинити 5-денну блокаду. Про це інформує УНН з посиланням на АР.

Деталі

У п'ятницю суддя наказав протестувальникам біля мосту Амбасадор через американсько-канадський кордон припинити 5-денну блокаду, яка порушила потік товарів між двома країнами.

Не було відразу зрозуміло, коли і чи будуть відправлені правоохоронні органи, щоб прибрати демонстрантів.

Головний суддя Джефрі Моравец з Верховного суду Онтаріо під час віртуального слухання заявив, що наказ набуде чинності о 19:00 за місцевим часом, щоб дати протестувальникам час піти.

Віндзорська поліція негайно попередила, що будь-хто, хто блокує вулиці, може бути заарештований, а їхні транспортні засоби можуть бути арештовані.

Прихильники протестувальників, деякі з них далекобійники, стверджували, що наказ про розпуск порушить їхнє право мирно протестувати проти вакцинації, що заважає їм заробляти на життя.

Також у п’ятницю прем’єр-міністр Онтаріо Даг Форд оголосив надзвичайний стан і пригрозив суворими покараннями проти тих, хто заважає вільному потоку товарів і людей.

Форд заявив, що скликає кабінет міністрів провінції в суботу, щоб терміново вжити заходів, які дають зрозуміти, що блокування критичної інфраструктури незаконно. За його словами, порушникам загрожує до року в'язниці та максимальний штраф у розмірі 100 тисяч доларів.

"Ці дії будуть мати наслідки, і вони будуть важкими. Це переломний момент для нашої нації", - сказав Форд.

Нагадаємо

Протестувальники, які виступають проти мандатів на вакцинацію та обмеження у зв'язку з COVID-19, провели мітинги у містах по всій Канаді на знак солідарності з тижневою демонстрацією у столиці країни Оттаві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram