Новини по темi
У Німеччині зіткнулися два високошвидкісних потяги, є загиблий

15 лютого 2022, 01:02  •  18156 перегляди
Українці вибороли шість медалей чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

14 лютого 2022, 22:06  •  21521 перегляди

У Мюнхені (Німеччина) в результаті лобового зіткнення двох потягів загинули і постраждали люди. За останніми даними, 18 осіб отримали травми в результаті аварії, 1 людина загинула. Про це повідомляє УНН з посиланням на ORF.

Кримінал та НП • 15 лютого 2022, 01:02  •  18156 перегляди

У Белграді відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики в приміщенні. Про це інформує пресслужба ФЛАУ, передає УНН.

Спорт • 14 лютого 2022, 23:56  •  14667 перегляди

Мохаммед Мукбель з Ємену став рекордсменом Книги Гіннеса. Він поставив одне на одне 4 яйця. Це стало найвищою у світі яєчною вежею. Про це повідомляє УНН з посиланням на Guinness World Records.

УНН Lite • 14 лютого 2022, 23:49  •  78151 перегляди

Представниця українського тенісу Марта Костюк пройшла в основу турніру WTA серії “Прем’єр” у Дубаї, інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Спорт • 14 лютого 2022, 23:43  •  16370 перегляди

Уряд затвердив план заходів у рамках відзначення Дня Єднання, запровадженого Президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє УНН з посиланням на Урядовий портал.

Політика • 14 лютого 2022, 23:33  •  22809 перегляди

Технічна комісія ФІБА на позачерговому засіданні прийняла рішення не проводити останню гру “Київ-Баскета” в Кубку Європи. Про це інформує пресслужба клубу, передає УНН.

Спорт • 14 лютого 2022, 23:18  •  13574 перегляди

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем створену Російською Федерацією безпекову кризу. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт МЗС.

Політика • 14 лютого 2022, 23:07  •  12914 перегляди

У Мангеттені (Нью-Йорк) збудували незвичний будинок. Серед будматеріалів, які використали — сміття та унітази. Про це повідомляє УНН з посиланням на Fast Company.

УНН Lite • 14 лютого 2022, 22:50  •  23027 перегляди

Українська тенісистка Катерина Бондаренко виграла восьмий за кар’єру й третій в серії турнірів ITF парний титул, інформує УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.

Спорт • 14 лютого 2022, 22:18  •  15002 перегляди

Канада надасть Україні кредит у розмірі до 500 мільйонів канадських доларів (392,8 млн доларів США), а також летальне озброєння та боєприпаси на суму 7,8 мільйона канадських доларів (6,1 млн доларів США). Таку заяву канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо озвучив у понеділок, 14 лютого, повідомляє CPAC, передає УНН.

Суспільство • 14 лютого 2022, 22:06  •  21521 перегляди