Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: УНН-Одеса
30120

Одеситів закликали до єдності та підтримки територіальної самооборони

Одеситів закликали до єдності та підтримки територіальної самооборони

КИЇВ. 15 лютого. УНН. На позачергових сесіях Одеської облради та міської ради 15 лютого депутати звернулися до одеситів і жителів регіону у зв'язку зі складною зовнішньополітичною обстановкою. Депутати Одеської міськради закликають одеситів до єдності, консолідації зусиль, а також підтримки загонів територіальної самооборони. Текст звернення до містян зачитав найстарший представник депутатського корпусу — відомий комік і шоумен Олег Філімонов ("Слуга народу"), передає УНН.

Цитата

"Ми просимо всіх, хто має таку можливість, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їх розвитку. У той же час, громадяни повинні продовжувати працювати, не змінювати звичайний спосіб життя - це забезпечить нормальну економічну діяльність.

Пам'ятайте, що в єдності - наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога - і зовнішнього, і внутрішнього.

Крім потужного військового арсеналу наша зброя - це єдність, згуртованість і відданість українській землі, де ми народилися і живемо, ростимо дітей і будуємо вільне майбутнє. І сьогодні наш обов'язок - захистити це майбутнє, захистити мир в Одесі і нашому спільному домі - Україні", - йдеться в повідомленні.

Додамо

Одеська обласна рада також звернулася до жителів територіальних громад регіону, закликавши зберегти мир і консолідуватися.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram