Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
41490

Запорізька АЕС ще досі перебуває під контролем військових сил Російської Федерації

Запорізька АЕС ще досі перебуває під контролем військових сил Російської Федерації

КИЇВ. 6 березня. УНН. Запорізька АЕС ще досі перебуває під контролем військових сил Російської Федерації. У мережі знаходяться 2 енергоблоки Запорізької АЕС. Один блок у ремонті, інші - зупинені. Про це йдеться в повідомленні Держатомрегулювання, передає УНН.

Деталі

Оперативний персонал Запорізької АЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх безпечну експлуатацію згідно вимог експлуатаційної документації.

Автоматизована система радіаційного контролю АЕС та автоматизована система контролю радіаційного стану в санітарно-захисній зоні та зоні спостереження працюють у штатному режимі, змін радіаційного стану на майданчику АЕС, в ЗС та СЗЗ не зафіксовано.

"Присутність на території Запорізької АЕС та у місті Енергодар озброєних ворожих військових та важкої техніки поблизу АЕС створює психологічний тиск як на персонал АЕС, так і на населення. В місті перебої із мобільним зв’язком, більшість інтернет-провайдерів не працюють, складнощі із продуктами харчування. Все це негативно впливає на моральний стан персоналу станції та суттєво впливає на забезпечення ядерної та радіаційної безпеки АЕС", - йдеться в повідомленні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram