Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
41475

Україна закликала позбавити Росію та Білорусь членства в МВФ і Світовому банку

Україна закликала позбавити Росію та Білорусь членства в МВФ і Світовому банку

КИЇВ. 6 березня. УНН. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підписав офіційне звернення до США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Японії щодо припинення членства Росії й Білорусі в Міжнародному валютному фонді та всіх організаціях Світового банку. Про це він повідомив у своєму Telegram, передає УНН.

Цитата

"Щойно підписав офіційне звернення до США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Японії щодо припинення членства Росії та Білорусі в Міжнародному валютному фонді та всіх організаціях Світового банку. Ці дві країни порушили свої зобов'язання та спрямували свою політику на війну", – заявив він.

Деталі

Шмигаль зазначив, що в листі Україна апелює до Угоди з МВФ, статуту Міжнародного банку реконструкції та розвитку і вказує на знехтувані країнами статті.

"Жодна дія так не суперечить зобов’язанню підтримувати стабільність і впорядковані економічні умови як війна, – пояснив він. – Саме тому МВФ надає країнам-членам право забезпечити належну відповідь на ситуацію та захистити свій мандат".

Прем’єр просить підтримки країн Групи семи в реалізації процедури щодо призупинення операцій МВФ і Групи Світового банку з Росією та Білоруссю і припинення їх членства в цих організаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба оголосив тиждень боротьби за майбутнє України в Європі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram