Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 05:54
32895

Євросоюз готовий надати підтримку українському уряду після війни - у відбудові демократичної України

Євросоюз готовий надати підтримку українському уряду після війни - у відбудові демократичної України

КИЇВ. 25 березня. УНН. Лідери країн – членів Євросоюзу – зобов’язалися підтримати Україну і допомогти у відновленні після війни. З метою допомоги Європейська Рада створить Трастовий фонд солідарності в Україні. Про це інформує УНН з посиланням на DW.

Деталі

Глави держав і урядів країн ЄС погодилися створити Трастовий фонд солідарності з Україною. Про це йдеться у спільній заяві за підсумками обговорення України на засіданні Європейської Ради у Брюсселі, опублікованій у ніч на 25 березня.

Цитата

"Зважаючи на руйнування та велетенські втрати, завдані Україні військовою агресією росії, Євросоюз готовий надати підтримку уряду України у його негайних потребах, а коли російські атаки завершаться, то у відбудові демократичної України. Для цього Європейська Рада погодилася розробити Трастовий фонд солідарності з Україною та запрошує її міжнародних партнерів узяти участь у ньому", - зазначили у комюніке саміту. В ньому закликали почати підготовку над створенням фонду "без затримки".

Європейська Рада також підтримала ідею організувати міжнародну донорську конференцію для наповнення Трастового фонду солідарності з Україною. Провести її думають "у належний час".

У ЄС забезпечать поставки газу та електроенергії до України.

"Європейський Союз має намір забезпечити неперервне та безперебійне постачання електрики та газу до України", - пообіцяли на саміті. Нещодавню синхронізацію енергосистеми України та Молдови з Європою у заяві назвали "видатним досягненням". "Це демонструє, що наше майбутнє тепер взаємопов'язане", - наголосили глави держав і урядів 27 країн ЄС.

Нагадаємо

США нададуть Україні ще мільярд доларів допомоги – Байден.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram