Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
32235

Заявку на допомогу на проживання переселенці можуть подати до 14 квітня - Лазебна

Заявку на допомогу на проживання переселенці можуть подати до 14 квітня - Лазебна

КИЇВ. 27 березня. УНН. Заявку на допомогу на проживання за березень переселенці можуть подати до 14 квітня. Про це повідомила в ефірі одного з українських телеканалів міністр соціальної політики України Марина Лазебна, пише УНН.

Цитата

"Допомога на проживання, яка буде надаватися другим етапом після реєстрації. Вона буде надаватися повністю за березень місяць. Але люди знають, що березень місяць вже завершується. І можуть не встигнути стати на облік. Ну, не будуть знати куди, або ще якась буде ситуація. Ми продовжили цей строк до 14-го квітня. Хай люди не переживають. Зареєструються до 14-го квітня", - вказала Лазебна.

Зі слів міністра, до цього часу можна буде подати відповідні заяви і реквізити про свої банківські рахунки і отримати допомогу на проживання за повний місяць - березень.

Доповнення

Міністр соціальної політики України раніше повідомила, що внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням рф в Україну, можуть отримати допомогу на проживання від держави обсягом 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.

Відповідне рішення було розроблено Мінсоцполітики та ухвалено урядом.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram