Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
88980

Працює ССО: показали підрив мосту з технікою окупантів поблизу Ізюма

Працює ССО: показали підрив мосту з технікою окупантів поблизу Ізюма

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Командування Сил спеціальних операцій ЗС України показало, як після кропіткої фахової роботи СОО підірвали міст з технікою окупантів, що прямувала до Ізюма на Харківщині, пише УНН.

Цитата

"Кілька днів тому наші воїни виявили ворожу техніку на Харківщині. Це були бронеавтомобіль "Тигр", Камаз і три Урали, що рухалися на підсилення свого угруповання у Харківській області", - вказали у СОО.

Деталі

Як вказано, установивши маршрут руху ворожої колони, оператори ССО України здійснили дорозвідку об'єкту, що найбільше підходив для проведення інженерної засідки.

"Це був міст на шляху ворожої техніки. Далі - кропітка фахова робота: визначення місця встановлення зарядів, розрахунок необхідної кількості тротилового еквіваленту. Заклавши вибухівку у визначене місце, оператори ССО України чекали на ворога, який, нічого не підозрюючи, їхав на зустріч смерті. Підрив мосту разом із російською технікою здійснили згідно визначеного задуму, знищивши усю ворожу колону", - зазначили у СОО.

Підірвавши міст із росіянами, оператори СОО за допомогою БПЛА підтвердили ураження цілі. Після цього справу довершили колеги із Сил оборони України.

Доповнення

10 березня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомляв, що була знищена велика колона ворожої техніки та живої сили, які прямували в сторону Ізюма.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram