Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
48060

У Маріуполі росіяни проводять ексгумацію тіл похованих у дворах будинків - міськрада

У Маріуполі росіяни проводять ексгумацію тіл похованих у дворах будинків - міськрада

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Російські окупанти у Маріуполі проводять ексгумацію тіл, які до того були поховані у дворах житлових будинків. Є припущення, що загарбники прагнуть замісти сліди своїх воєнних злочинів, враховуючи інформацію про російські мобільні крематорії у місті, вказують у Маріупольській міській раді у Telegram, пише УНН.

Цитата

"Новий рівень "зачисток" від окупантів. Як повідомили маріупольці, які ще знаходяться у місті, російський війська розпочали процес ексгумації тіл, які до того були поховані у дворах житлових будинків", - повідомили у мерії Маріуполя.

Деталі

Також зазначається, що "окупанти забороняють поховання вбитих ними ж людей". "У кожному дворі поставили свого наглядача, який не дає можливості маріупольцям придати землі своїх померлих рідних або знайомих", - повідомили у міськраді.

"Навіщо проводиться ексгумація та куди потім будуть направлені тіла - невідомо", - вказують у мерії Маріуполя.

"Враховуючи, що українська розвідка зафіксувала у Маріуполі 13 мобільних крематоріїв, можливо допустити, що російські окупаційні війська намагаються всіма способами замісти сліди своїх воєнних злочинів у нашому місті. Але в них нічого не вийде, весь світ вже фіксує чисельні злочини російської армії у Маріуполі. Кожен злочинець понесе покарання!" - наголосили у міськраді.

Доповнення

За попередніми даними, у Маріуполі загинуло від 20 до 22 тисяч осіб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram