Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
46560

Окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ

Окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ

КИЇВ. 16 квітня. УНН. Російські окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ. Для листування вони використовують популярні меседжери. Про це попереджає Служба безпеки України.

Цитата

«Ворог не полишає спроб влаштувати кібератаки в Україні. Й хоча вони, як правило, є невдалими, кожен із нас має уважно ставитись до інформаційної безпеки. Так, цього разу окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ. Використовують для листування популярні меседжери», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що у повідомленнях просять завантажити файл з начебто інструкцією дій на період воєнного часу. Хоча насправді – це вірусна програма.

«Основні цілі ворога – у першу чергу держслужбовці, через телефони яких, на думку окупантів, можливо зібрати конфіденційну інформацію. Тому ми закликаємо українців уважно ставитися до будь-яких повідомлень такого типу. Адже жодних подібних розсилок СБУ не здійснює!», - наголошується в повідомленні.

В СБУ закликають:

· не відкривайте та не завантажуйте файли від невідомих осіб

· одразу видаляйте таке листування

· дотримуйтесь правил безпечної поведінки в інтернеті. Деталі – на сайті СБУ  

· довіряйте лише офіційним джерелам інформації

Доповнення

Раніше повідомлялося про нову кібератаку на державні органи України - зловмисники знову використовують болючі для українців теми. Зокрема, "паразитують" на інформації щодо персональних даних росіян, які скоїли воєнні злочини в нашій країні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram