Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
74415

У 3% дітей, які отримали поранення від збройної агресії рф, ампутовані кінцівки

У 3% дітей, які отримали поранення від збройної агресії рф, ампутовані кінцівки

КИЇВ. 16 квітня. УНН. На сьогодні у 12 дітей, серед тих, які отримали поранення від збройної агресії росіян, мають ампутацію кінцівок. Про це повідомили Уповноважена парламенту з прав людини Людмила Денісова, повідомляє УНН.

Станом на 16 квітня, згідно з інформацією МОЗ, внаслідок збройної агресії рф 341 дитина проходила лікування в закладах охорони здоров’я. З них 174 - продовжують лікування, 150- виписані, 5 дітей померли.

Цитата

«93% госпіталізованих дітей отримали мінно-вибухові або вогнепальні поранення. Діти віком від 7 до 14 років є найбільш уразливою групою. 179 дітей такої вікової категорії зазнали поранень. У 3% дітей (12 осіб), які проходили лікування, наслідком є ампутація кінцівок», - повідомила Денісова через соцмережі.

Вона уточнила, що кількість постраждалих далеко не є остаточною, оскільки об’єктивне її визначення неможливе через бойові дії.

Цитата

«Військова агресія росії щоденно призводить до порушення права на життя та охорону здоров’я дитини, гарантованого статтею 6 Конвенції ООН про права дитини.

Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень рф прав дитини в Україні», - додала Омбудсмен.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram