Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
64470

Омбудсмен про чергові жахливі свідчення: в Ірпені окупанти на очах у 17-річної дівчини ґвалтували її маму та молодшу сестру, обидві померли

Омбудсмен про чергові жахливі свідчення: в Ірпені окупанти на очах у 17-річної дівчини ґвалтували її маму та молодшу сестру, обидві померли

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова заявила про чергові жахливі свідчення про статеві злочини російських загарбників зі звільнених територій - в Ірпені окупанти на очах у 17-річної дівчини ґвалтували її маму та молодшу сестру, обидві померли. Про це Омбудсмен написала у Telegram, пише УНН.

Цитата

"Кожного дня з’являються нові свідчення жахливих статевих злочинів рашистів зі звільнених територій. На спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання конфіденційної психологічної допомоги звернулися дівчина 17 років та її бабуся, які надали дозвіл про публікацію її історії. В Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві мертві", - повідомила Омбудсмен.

Згідно з оприлюдненими свдченнями, дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами у будинку. Після звільнення міста змогла доїхати до бабусі.

"Вона розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, «бо я потвора». Сказали «живи та передай іншим». З нею працюють наші психологи", - зазначила Омбудсмен.

Деталі

Зі слів Денісової, з 1 квітня від початку роботи спеціальної телефонної лінії Уповноваженого для надання психологічної допомоги, яка утворена за підтримки ЮНІСЕФ, звернулося вже понад 400 осіб.

"Більшість звернень – у зв’язку зі статевими злочинами, вчиненими військовими рф. Їх кількість зростає кожного дня. На лінії працюють п’ять психологів, до яких вже долучаються психіатри", - додала вона.

Доповнення

Станом на 12 квітня було відомо про близько 25 дівчат й жінок, зґвалтованих російськими окупантами у Бучі.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram