Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
31350

Фінляндія скорочує поставки електроенергії з росії

Фінляндія скорочує поставки електроенергії з росії

КИЇВ. 23 квітня. УНН. Національний оператор електромережі Фінляндії Fingrid заявив, що обмежить пропускну транскордонних з'єднань із росією через "мінливу міжнародну ситуацію". Про це інформує УНН посилаючись на Reuters.

Деталі

З 24 квітня максимальна потужність імпорту з росії з 24 квітня буде знижена до 900 мегаватів (МВт) з нинішніх 1300, а експортна потужність до росії залишиться незмінною на рівні 320 МВт, повідомляє оператор.

Крім того, Fingrid знизить до нуля потужність передачі в росію під час введення в експлуатацію нового ядерного енергетичного реактора Олкілуото компанії Teollisuuden Voima.

“Під час таких випробувань електростанція буде відключена від основної мережі потужністю не менше 900 МВт. Fingrid уточнює точний час дії цих обмежень та опублікує повідомлення про них у міру оновлення програми тестування TVO”, – зазначив оператор.

Раніше

Про чергове скорочення імпорту електроенергії із росії повідомили країни Балтії.

На початку березня оператори енергосистем країн Балтії – Elering (Естонія), AST (Латвія), Litgrid (Литва) – оголосили про зниження пропускної спроможності імпорту електроенергії до 300 МВт.

Постачання з центральної частини росії до Латвії обмежені обсягом 150 МВт, з Калінінграда до Литви – також 150 МВт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram