Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
54240

Якщо будуть знищені наші люди в Маріуполі, якщо буде "референдум" на окупованих територіях, Україна вийде з переговорів - Зеленський

Якщо будуть знищені наші люди в Маріуполі, якщо буде "референдум" на окупованих територіях, Україна вийде з переговорів - Зеленський

КИЇВ. 23 квітня. УНН. У разі якщо будуть знищені захисники і мирні жителі у Маріуполі, якщо буде проголошено "референдум" на тимчасово окупованих територіях, Україна вийде з будь-яких перемовних процесів . Про це заявив Президент Володимир Зеленський на великій пресконференції в суботу, 23 квітня, передає кореспондент УНН.

Цитата

"Якщо будуть знищені наші люди в Маріуполі, якщо буде проголошено "референдум", псевдореферендум в нових псевдореспубліках, Україна вийде з будь-яких перемовних процесів", - сказав Зеленський.

Деталі

З його слів, люди, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях в Херсоні, в області, і в Запорізькій області, і на сході держави, повинні знати, і повинні не допомагати окупантам.

Президент повідомив, що завдяки нашій розвідці і завдяки звичайним людям, які живуть на тимчасово окупованих територіях відомо, що окупанти ходять по квартирах, збирають ті чи інші дані.

"Я вважаю, що це не на користь дипломатичному врегулюванню цієї ситуації, це точно завадить закінченню війни дипломатичним шляхом, це точно неправильний крок з боку росії, і це говорить про те що все, щ обуло до цього, всі зустрічі дипломатичних груп – все це фікція, і такий політичний театр з дуже поганими акторами", - зазначив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram