Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
27930

Як оформити дитину в перший клас в Києві: документи і правила

Як оформити дитину в перший клас в Києві: документи і правила

КИЇВ. 2 травня. УНН. З понеділка, 2 травня, в Києві розпочато прийом документів до першого класу. Він буде тривати до 31 травня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує УНН.

Цитата

"В умовах воєнного стану документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів. Відсутність медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні", - заявив Микола Поворозник.

Деталі

За його словами, цього року зарахування до 1-х класів здійснюватиметься на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених нарочним, факсом, електронною поштою на адресу школи. Якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні.

"Оригінали документів та медичну довідку потрібно подати до 23 серпня 2022 року включно. При зарахуванні до навчального закладу пріоритет надаватиметься тим дітям, що проживають на території обслуговування закладу, зареєстрованим внутрішньо переміщеним особам, дітям, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та дітям працівників цих закладів", - наголосив перший заступник голови КМДА.

Доповнення 

Команда народного депутата від "Слуги Народу" Сергія Колебошина розробила онлайн-школу "Паляниця". Перший освітній ролик вийшов на тему "Аеродинаміка по-українськи" й пояснює, чому літаки летять і не падають, а літаки загарбників – падають. У наступних випусках можна буде дізнатися про те, хто такі мародери та як знайти координати російського військового корабля тощо.

Освітній омбудсмен зазначив, що напередодні запитання щодо вивчення творів російських письменників поставили міністру освіти. Він відповів, що є необхідність переглянути програму, і, зокрема, вивчати твори письменників в загальному курсі зарубіжної літератури. Омбудсмен вважає такий підхід цілком логічним.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram