Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
20715

Україна отримала ще майже пів мільярда євро з цільового фонду Світового банку

Україна отримала ще майже пів мільярда євро з цільового фонду Світового банку

КИЇВ. 2 травня. УНН. Україна отримала 495 млн євро грантових коштів з Цільового фонду Світового банку. Очікується ще 500 млн дол. грантових коштів від США, повідомляє УНН з посиланням на дані Мінфіну.

Цитата

"До України надійшла ще одна частина грантових коштів у розмірі 495 млн євро. Кошти було надано з Цільового фонду донорів Світового банку в межах Програми Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення України", - сказано у повідомленні.

Деталі

Як зазначається, цей грант наданий Україні у межах перших змін до Угоди про грант Цільового фонду донорів. "Відповідно до цього до Державного бюджету надійшли кошти від США (близько 463 млн євро), Норвегії (близько 20,5 млн євро) та Австрії (близько 10 млн євро)", - повідомили у відомстві.

Ці кошти, як вказано, буде спрямовано на забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних видатків, видатків на охорону здоров’я, підтримки внутрішньо переміщених осіб.

"Наразі готується залучення чергової грантової підтримки від США в обсязі 500 млн дол. США", - додали у Мінфіні.

Раніше

29 квітня Україна отримала грант на 88,5 млн євро з Цільового фонду Світового банку.

Довідково

Цільовий фонд створено Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку, внески до якого уже надійшли від Данії, Ісландії, Латвії, Литви, Великої Британії, Норвегії, Австрії та Сполучених Штатів Америки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram