Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
26250

Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм під час воєнного стану

Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм під час воєнного стану

КИЇВ. 3 травня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

Цитата

"Йдеться про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження, реєстрації, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 3 травня", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Чернишов зазначив, що внаслідок збройної агресії рф в Україні зазнали суттєвих пошкоджень тисячі житлових будинків, шкіл лікарень та споруд різного призначення.

"Прийняте рішення дозволить пришвидшити їх відновлення. Крім того, воно сприятиме будівництву критично важливих об’єктів, зокрема необхідних для підвищення обороноздатності держави, а також будівель для постійного та тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та об’єктів промисловості, які переміщуються з територій воєнних дій", – розповів Чернишов.

Повідомляється, що проект постанови передбачає, що на період дії воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів розроблення, затвердження, реєстрація, внесення змін до ДБН та визнання їх такими, що втратили чинність, може здійснюватися у спрощеному порядку за рішенням Мінрегіону або іншого центрального органу виконавчої влади, до повноважень якого належать питання з нормування у будівництві.

Доповнення

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що на післявоєнну відбудову України в довгостроковій перспективі знадобиться щонайменше 600 мільярдів доларів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram