Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
40065

Володимир Зеленський заснував відзнаку "За мужність та відвагу"

Володимир Зеленський заснував відзнаку "За мужність та відвагу"

Володимир Зеленський

Джерело: Офіс Президента України

КИЇВ. 6 травня. УНН. Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення почесної відзнаки “За мужність та відвагу”. Про це інформує УНН.

Деталі

З метою відзначення бойових звитяг особового складу військових частин (зʼєднань) Збройних Сил України та інших військових формувань, мужності та героїзму, виявлених військовослужбовцями в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, вшановуючи їх високий бойовий дух та волю до перемоги, а також з метою розвитку традицій українського війська постановляю:

1. Заснувати почесну відзнаку “За мужність та відвагу” для відзначення особливих бойових заслуг, мужності, відваги та героїзму особового складу військових частин (зʼєднань) Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових (спеціальних) завдань.

2. Установити, що почесну відзнаку “За мужність та відвагу” присвоює Президент України за поданням відповідно Головнокомандувача Збройних Сил України, керівника державного органу, що здійснює керівництво утвореним згідно з законом військовим формуванням.

3. Установити, що військовослужбовці військових частин (зʼєднань), відзначених почесною відзнакою “За мужність та відвагу”, можуть носити нагрудні знаки, які вказують на їх приналежність до відповідних військових частин (зʼєднань). Описи та малюнки таких нагрудних знаків, порядок їх носіння встановлюються Міністерством оборони України.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

У разі відзначення почесною відзнакою “За мужність та відвагу” військової частини (зʼєднання), якій (якому) присвоєно почесне найменування, стрічка, що символізує почесну відзнаку “За мужність та відвагу”, розміщується поверх стрічки з написом почесного найменування військової частини (зʼєднання).

Нагадаємо

За 67 днів повномасштабної війни Зеленський відзначив держнагородами майже 11 тисяч військовослужбоців, серед них – 143 Герої України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram