Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 12 серпня 2022 09:11
35595

АРМА отримала в управління 3 млн грн конфісковані в «Росатому»

АРМА отримала в управління 3 млн грн конфісковані в «Росатому»

КИЇВ. 7 травня. УНН. 3 млн грн коштів російської компанії «Росатом Східна Європа» передано в управління АРМА. Про це йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури, передає УНН.

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими поліції за матеріалами Служби безпеки передано кошти резидента рф у сумі понад 3 млн гривень в управління до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України).

Деталі

Слідством встановлено, що в місті Києві здійснює свою діяльність. ТОВ «Росатом Східна Європа», засновником якого з часткою 99,9% є резидент рф, який на 100% належить юридичній особі ОАО «Атомный энергопромышленный комплекс». Останній у свою чергу на 100% належить державній корпорації по атомній енергії «Росатом».

Таким чином, кінцевим бенефіціарним власником з часткою 100% долі в ТОВ «Росатом Східна Європа» є державна структура, підконтрольна уряду рф, а тому є значний ризик у прийнятті рішень керівництвом ТОВ «Росатом Східна Європа» на шкоду державній безпеці України.

Враховуючи викладене, в межах слідства банківські рахунки вказаного резидента рф заарештовано, а кошти, розміщені на них в розмірі понад 3 млн грн, передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram