Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
45585

Уряд ухвалив рішення про залучення фінансування до 1,6 млрд доларів для підтримки України

Уряд ухвалив рішення про залучення фінансування до 1,6 млрд доларів для підтримки України

КИЇВ. 7 травня. УНН. Кабінет міністрів України затвердили низку рішень з метою залучення до 1,6 млрд дол додаткової фінансової підтримки для України. Про це повідомляє Урядовий портал, передає УНН.

Цитата

«Кабінет Міністрів України на засіданні 7 травня затвердив низку рішень, спрямованих на залучення фінансових ресурсів від міжнародних фінансових інституцій», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що для забезпечення стійкого державного управління в Україні Урядом затверджено проекти щодо залучення коштів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та Міжнародної асоціації розвитку (МАР) на загальну суму до 1,5 млрд доларів. Кошти будуть спрямовані на реалізації проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

«Україні сьогодні потрібна підтримка міжнародних партнерів, аби фінансувати видатки, які значно зросли під час війни. Ми провели перемовини зі Світовим банком і погодили надання його структурами підтримки державним органам та бюджетним установам освітньої сфери шляхом часткового відшкодування видатків державного бюджету на виплату заробітної плати», – заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Окремим рішенням було створено делегацію України для участі у переговорах із Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Міжнародною асоціацією розвитку щодо укладення відповідних угод про фінансування. На підписання угод уповноважено Міністра фінансів України Сергія Марченка.

«Також, за рішенням Кабінету Міністрів України, затверджено Угоду між Урядом України та Урядом Японії щодо залучення кредиту від Японського агентства міжнародного співробітництва. В межах угоди Уряд матиме змогу залучити до 100 млн доларів США (13 млрд японських єн), які будуть спрямовані на забезпечення пріоритетних видатків державного бюджету», - зазначається в повідомленні.

Доповнення

Німеччина надасть ще 130 млн доларів на гуманітарну допомогу Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram