Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
228690

У білорусі розвантажився ешелон з великою кількістю військової техніки - моніторингова група

КИЇВ. 7 травня. УНН. У районі агромістечка Колодищі (Мінський район, білорусь) вранці помічено розвантаження ешелону з великою кількістю військової техніки зс рб, всього не менше 40 одиниць, та пасажирськими вагонами для перевезення особового складу. Про це УНН пише з посиланням на повідомлення моніторингової групи "Беларускі Гаюн".

Деталі

Серед техніки помічені: танки Т-72Б, 122-мм полкові самохідні гаубиці 2С1 «Гвоздика», гусеничні бойові машини піхоти БМП-2, броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-2, Урали загального призначення та бензовози Ч, машина старшого офіцера батареї КСАУО самохідної артилерії 1В13, багатоцільовий плаваючий бронетранспортер МТ-ЛБ та його санітарна версія, броньована розвідувально-дозорна машина Кайман-КАС, машина командира батареї КСАУО самохідної артилерії 1в14 1КШ.

Додамо

білорусь розпочала раптову перевірку сил реагування.

Повідомляється, що в ході перевірки військові частини та підрозділи відпрацюють питання приведення в бойову готовність, здійснення маршу до призначених районів та виконання навчально-бойових завдань.

Військові частини та підрозділи діятимуть на незнайомих ділянках місцевості в умовах обстановки, що швидко змінюється.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram