Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
69540

"Азов": для бійців полку російський полон означає смерть

"Азов": для бійців полку російський полон означає смерть

КИЇВ. 8 травня. УНН. Бійці полку “Азов” не мають високих шансів на виживання у разі потрапляння до російського полону. Про це на пресконференції в неділю повідомив офіцер управління розвідки полку "Азов" Ілля Самойленко, пише УНН.

Цитата

"Ми весь цей час знали, що полк “Азов” не має високих шансів на виживання, якщо нас візьмуть у полон. Здатись для нас – це неприйнятно, тому що ми не можемо зробити такий подарунок ворогу", - сказав Самойленко.

Деталі

Так, він зазначив, що кожен полонений – це вже фонд обміну, рресурс політичного і військового тиску.

Крім того, розповів Самойленко, один солдатів полку з позивним "Ден" був захоплений у полон під час бою. Тоді російська пропаганда опублікувала відео, що українські солдати здаються в полон та нібито складають зброю.

Однак буквально через кілька днів мати захопленого військового отримала повідомлення з його телефону, з фото, про те, що він помер – він був задушений.

"Ми вже знали, що для бійців полку "Азов" полон означає смерть. Наразі у нас є чіткий доказ”, - каже захисник Маріуполя.

Також він зазначив, що бійці розуміють, що кожне спілкування зі світом для них може бути останнім.

"Наше послання – не змарнуйте наші зусилля. Багато людей віддали своє життя заради захисту України, заради вільного світу. Просто не витрачайте наші зусилля, не витрачайте цю ціну, не витрачайте цю жертву", - наголосив Самойленко.

Нагадаємо

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти майор Сергій Волина, який разом з іншими захисниками України продовжує тримати оборону на “Азовсталі” в Маріуполі, заявив, що бійці сподіваються на порятунок.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram