Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
24915

У Сенаті США не бачать проблем із затвердженням кандидата від Байдена послом в Україні

У Сенаті США не бачать проблем із затвердженням кандидата від Байдена послом в Україні

КИЇВ. 10 травня. УНН. Кандидат президента США Джо Байдена на посаду посла в Україні, досвідчений дипломат Бріджіт Брінк, як очікується, легко отримає затвердження на ключову посаду, яка залишалася вакантною майже три роки, повідомили помічники з Сенату, про що повідомляє Reuters, пише УНН.

Деталі

Комітет Сенату з міжнародних відносин запланував слухання за затвердження Брінк на вівторок, лише через два тижні після того, як Байден відправив її кандидатуру на розгляд до Сенату.

Помічники заявили, що не очікують, що законодавці будь-якої зі сторін захочуть позбавити Зеленського посла США в розпал війни.

Уродженка Мічигана, яка розмовляє російською, Брінк нині є послом США у Словаччині. Вона є кар'єрним дипломатом протягом 25 років і працювала в Узбекистані та Грузії, а також обіймала низку керівних посад у Державному департаменті та Раді національної безпеки Білого дому.

І колеги Байдена, демократи, і республіканці заявили, що не очікують, що у неї виникнуть проблеми з отриманням затвердження, вказуючи на незвичайно короткий проміжок часу між оголошенням про її висування та слуханням щодо її затвердження, яке потребує двопартійного схвалення.

Доповнення

Брінк була затверджена одноголосним голосуванням у 2019 році, коли колишній президент-республіканець Дональд Трамп висунув її кандидатуру на її нинішню посаду у Братиславі.

Багато кандидатів на пости послів останніми роками чекали на затвердження Сенатом місяцями, що відображає глибокі партійні розбіжності Вашингтона.

Посада у Києві була вакантною з того часу, як Трамп відкликав тодішнього посла в Україні Марі Йованович у травні 2019 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram