Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20250

Єврокомісія отримала другу частину анкети України на членство у ЄС, висновки очікуються у червні

Єврокомісія отримала другу частину анкети України на членство у ЄС, висновки очікуються у червні

КИЇВ. 10 травня. УНН. У Європейській комісії офіційно отримали від України другу частину відповідей з ​​опитувальника, необхідні для надання висновків щодо надання Україні перспектив членства в ЄС, повідомив у вівторок у Брюсселі на брифінгу представник ЄК Ерік Мамер, пише УНН.

Цитата

"Єврокомісія має дати свій висновок, заснований на відповідях, які направила Україна... Ми отримали їх офіційно. І ми поставили перед собою завдання зробити це якнайшвидше. Червень, безумовно, - ціль. Але ми повинні побачити... "Якнайшвидше" - це для нас безумовно шлях вперед", - повідомив Мамер.

Доповнення

9 травня Україна офіційно передала Європейській комісії фінальну частину опитувальника, необхідну для оцінки готовності України до набуття статусу кандидата на членство в ЄС. Відтак, технічна частина процесу зі сторони України завершена і м’яч перебуває на боці Європейського Союзу.

Віце-прем’єр-міністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна очікує отримати статус кандидата на вступ до Європейського Союзу в червні.

Джерело: УНН
Теги: ЄС, Україна
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram